Yüksek Kalite Ürün Tedariği

Yüksek kalite ürün tedariği sağlamak için en iyi kalite standartlarına sahip iş ortakları ile çalışmaktayız.

Kalite Kontrol

Uzmanlardan oluşan uluslararası ve yerel ekiplerimiz ile kalite kontrol ve fabrika denetimleri yaparak iş ortaklarımızın risklerini minimuma indirmekteyiz.

Güvenli Ticaret

Yüksek kalite ürün tedariği ve kalite kontrol hizmetlerimiz ile güvenli ticaret ilkesini benimsemekteyiz.

Hakkımızda

Mac Global 2014 yılında dış ticaret sektöründe kaliteli, konusunda uzman ve sektörün yeniliklerinin takipçisi ve öncüsü olabilmek amacı ile Şangay Serbest Ticaret Bölgesi’nde kurulmuştur. Profesyonelliği ilke edinen şirketimiz, Çin hükümeti tarafından onaylanmış ithalat ihracat lisansı ve CIS sertifikalı veri tabanına sahiptir. Kuruluşundan bugüne Çin’den Avrupa’ya ve Amerika’ya hem ihracat hem ithalat yapmaya devam eden şirketimiz, hizmet verdiği tüm müşterilerini ve tedarikçilerini, müşteri ve tedarikçi olarak tanımlamak yerine, “iş ortakları” olarak tanımlamaktadır. Kuruluşundan bu yana gıda, tekstil ve elektronik ürünlerinde ve bu ürünlerin bağlı olduğu sektörlerde uzmanlaşan şirketimiz, edindiği sürekli öğrenme ve büyüme ilkesi ile, işbirlikçilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, farklı sektörlerde de her geçen gün uzmanlaşma ve bilgi birikimi sağlamaktadır.

Şirketimiz alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla, iş ortaklarımızın dış ticaret konusundaki tüm ihtiyaçlarını doğru tespit ederek ve tanımlayarak, kaliteli, hızlı, profesyonel anlayış ile çözüm getirmektedir. Bu anlayış ile iş ortaklarımız ile birlikte büyüme ve gelişmeyi amaçlamaktayız. devamını oku…

Ofislerimiz

Mac Global Türkiye Ofisi

Telefon : +90 232 422 10 88
E-mail : info@www.macglobal.com.tr
Fax : +90 232 325 00 99

Adres : Atatürk Cad. No.370/1 Basın Apt.
Kat:4 D:8 Alsancak/İzmir/Türkiye

Mac Global Çin Ofisi

Telefon : +86 21 60740273
E-Mail : info@macglobal.cn
Fax : +86 21 61912157
Adres : Room11A, Jiushi Building, No.28 South Zhongshan Rd, Shanghai, 200010, China

上海市黄浦区中山南路28号久事大厦11楼A座 邮政编码: 200010